Çocuk Bilim Merkezi

2008 yılından başlayarak Güzelyalı Melahat Yılmayan Öğrenme Evi’nde ziyarete açılan ODTÜ Ege Mezunlar Derneği Çocuk Bilim Müzesi, daha sonra Kültürpark Rotary Kulübü ile birlikte Mavi Bahçe alışveriş merkezinde ve Buca Ali Kuşçu İlköğretim Okulunda sergilendi.

Geçtiğimiz aylarda Konak Belediye Başkanımız Sayın Sema Pekdaş’ın Zeytinlik Semt Merkezinin bodrum katını Çocuk Bilim Merkezimize kalıcı olarak tahsis etmesi sonucu bir proje hazırladık.

Konak Belediyesinin katkılarıyla projemize uygun olarak tadilatı yapılan, tamamen boyanan, ışıklandırılan ve iklimlendirilen Çocuk Bilim Merkezimize Sunum Masaları yerleştirildi, çocuklarımıza gösterilecek “Karbon Ayak İzi” videoları için projeksiyon sistemi ve perde kuruldu

Açılışını Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a yaptırmayı düşündüğümüz Çocuk Bilim Merkezinde uygun alan bulunduğu için ilave deney veya sunum setleri arıyoruz .

Sizlerden istediğimiz çalıştığınız veya tanıdığınız firmalardan amaca uygun cihaz veya ürün bulup bizlere bildirmeniz. Bize buradan ulaşabilirsiniz